rápia Vás mokrá pivnica, vlhké steny a vlhkosť, radón a plesne v dome ? Na problémy s vlhkosťou máme riešenie ! Elektrofyzikálny systém DryPol® odstráni vlhkosť, plesne a radón z muriva rýchlo, lacno, bez stavebných zásahov už od šiesteho mesiaca od spustenia ...   Zvoľte bezkontaktný systém vysúšania vlhkosti z muriva, ktorý si jednoducho objednajte prostredníctvom tejto webovej stránky.   PPrístroj na ekologické vysúšanie vlhkosti muriva Vám doručí dôveryhodná spoločnosť na dobierku. Po zostavení a kontrole môžete začať vysúšať murivo takmer ihneď.   Najskôr je treba prístroj za pomoci jednoduchého náradia zostaviť a umiestniť na vlhkú stenu podľa priloženého návodu.   Tešte sa z vysušeného muriva bez vlhkosti, baktérií, plesní, sporov a radónu už od šiesteho mesiaca od spustenia.

Blog používateľa Redakcia

Na jar roku 2018 sme pre našich vážených klientov pripravili akciu na elektrofyzikálny prístroj DryPol® System II. 50 m

Na jar roku 2018 sme pre našich vážených klientov pripravili akciu na elektrofyzikálny prístroj DryPol® System II. 50 m s rozsahom vysúšania až 900 m2 muriva bez stavebných zásahov v programe samoinštalácia za akčnú cenu 1243,- eur.

Jesenná akcia 2017 DryPol® systém II. 50 m so zľavou 250 eur

V roku 2017 sme pripravili pre našich vážených klientov jesennú akciu na svojpomocné vysušenie muriva v programe samoinštalácia. Vysušte svoju nehnuteľnosť a zbavte sa zdraviu nebezpečných spór a plesní. Vzlínajúca vlhkosť sa prejavuje pri starších nehnuteľnostiach, keď voda môže zo zeme vzlínať múrmi až do obytných miestností. S vlhkosťou múrov súvisí aj zasolenie muriva, keď práve rôzne druhy rozpustených solí (sírany, dusičnany, chloridy) sa do muriva dostávajú kapilárnym vzlínaním vody a vznikajú soľné výkvety, omietky opadávajú.

Technológie, ktorými možno vykonať sanáciu vlhkého muriva

Ľudia už vymysleli a vyskúšali v praxi mnoho technológií sanácie vlhkého muriva s rôznymi výsledkami vysúšania. 

Nebezpečný radioaktívny radón a vzlínajúca vlhkost v murivu

Rádioaktívny nebezpečný prvok radón sa v podloží stavby viaže na vodu. Steny stavby, ktoré sú vlhké, teda postihnuté kapilárnou vzlínavou vlhkosťou, nasávajú z podložia stavby vlhkosť spoločne s rádioaktívnym radónom.

Vysušenie vlhkých múrov na elektrofyzikálnom princípe elektroosmózy

Ako vykonať sanáciu vlhkosti muriva bez stavebných zásahov rýchlo, ekologicky a lacno ?

Majitelia vlhkých domov veľmi často s vykonaním sanácie vlhkosti muriva otáľajú

Mnoho budov v našich mestách i dedinách sa stretáva s problémom, ktorý popisujeme ako vlhké murivo

Vysušovanie muriva, odstranenie plesní a hydroizolácie stavieb elektroosmózou

Po niekoľkých mesiacoch technológie DryPol® začína voda v kapilárnych riečiskách vlhkého muriva odchádzať

Vianoce 2012 - praktický darček ...

 

VIANOCE 2013 štartujú

Onedlho štartuje vianočná akcia na rok 2013- ku každému objednanému prístroju DryPol System® dostanete praktický darček - český výrobok, meteostanicu Tesla s vstavaným budíkom s funkciou SNOOZE

Majte vždy aktuálne informácie, alebo sa zúčastnite zaujímavých súťaží

Majte vždy aktuálne informácie, alebo sa zúčastnite zaujímavých súťaží prostredníctvom sociálnych sietí. Radi Vám zodpovieme akékoľvek otázky a naopak - sami Vás informujeme o aktuálnych trendoch a novinkách.

Sanacie vlhkosti a vysusovanie vlhkého muriva unikátnou metódou DryPol System® s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb |  Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

DryPol System ® patrí medzi najvyspelejšie technológie na trhu vysušovanie vlhkosti muriva a hydroizolácie stavieb | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

TOPlist