rápia Vás mokrá pivnica, vlhké steny a vlhkosť, radón a plesne v dome ? Na problémy s vlhkosťou máme riešenie ! Elektrofyzikálny systém DryPol® odstráni vlhkosť, plesne a radón z muriva rýchlo, lacno, bez stavebných zásahov už od šiesteho mesiaca od spustenia ...   Zvoľte bezkontaktný systém vysúšania vlhkosti z muriva, ktorý si jednoducho objednajte prostredníctvom tejto webovej stránky.   PPrístroj na ekologické vysúšanie vlhkosti muriva Vám doručí dôveryhodná spoločnosť na dobierku. Po zostavení a kontrole môžete začať vysúšať murivo takmer ihneď.   Najskôr je treba prístroj za pomoci jednoduchého náradia zostaviť a umiestniť na vlhkú stenu podľa priloženého návodu.   Tešte sa z vysušeného muriva bez vlhkosti, baktérií, plesní, sporov a radónu už od šiesteho mesiaca od spustenia.

Ako objednať elektrofyzikálnu technológiu vysúšania vlhkých múrov s následnou kompletnou hydroizolaciou stavieb DryPol® System

 

OBJEDNÁVKA ELEKTROFYZIKÁLNEJ TECHNOLÓGIE NA VYSUŠENIE VZLÍNAJÚCEJ VLHKOSTI S NÁSLEDNOU HYDROIZOLÁCIOU STAVIEB - SPRÁVNE ROZHODNUTIE PRE SUCHÝ A IZOLOVANÝ DOM BEZ VLHKOSTI PRE NIEKOLKO GENERÁCIÍ

 

Pred objednaním elektrofyzikálného systému na vysušenie vlhkého muriva DryPol System® zvážte ktorý typ prístroja je podľa Vášho názoru pre Vašu nehnuteľnosť najvhodnejší. Ak je objekt rozlohou väčší ako 400m2, určite sa Vám oplatí viac prístroj DryPol System® II. s väčším dosahom. Ak si prajete odbornú inštaláciu certifikovanou firmou, zvoľte variantu s kompletnou garanciou

 

Objednávka elektrofyzikálného systému na vysušovanie vlhkosti muriva s následnou hydroizoláciou stavieb je jednoduchá - stačí vyplniť objednávkový formulár a spolu s nami postupovať nasledovne :

 

PROGRAM KLIENTSKEJ INŠTALÁCIE VYSUŠOVANIA MURIVA DRYPOL SYSTEM

 

1. Potvrdenie prijatia objednávky :

Potom, čo ste odoslali nezáväzný objednávkový formulár Vám najprv potvrdíme jeho prijatie. Potvrdenie prijatia dát z formulára a ich elektronické overenie vykonáva pre firmu Elektrofyzika vo Slovenskej republike externá firma - potvrdzujúcu správu dostanete z e-mailovej adresy hydroizolacia(dot.)azet.sk, ktorá slúži tiež pre komunikáciu s nami v priebehu celého procesu. Potvrdenie o prijatí objednávky môže trvať až 24 hodín od odoslania dát.

 

2. Elektronické overenie správnosti vložených údajov, prediskutovanie podrobností a súhlas s odovzdaním objednávkyna expedíciu:

Potom, čo Vám potvrdíme prijatie objednávky, Vás na Vami zadanej emailovej adrese budeme informovať o najbližšom termíne na expedíciu prístroja. Požiadame Vás o kontrolu vložených údajov, súhlas s termínom expedície a s odovzdaním objednávky na záverečné spracovanie. Po odoslaní Vami elektronicky potvrdenej objednávky s dohodnutým termínom expedície je Vaša objednávka priradená k danému termínu.

 

3. Telefonické overenie súhlasu s expedíciou

Telefonický súhlas s expedíciou objednaného prístroja je nutnou súčasťou úspešného zavŕšenia procesu obstarania prístroja. Chránime tým spotrebiteľa a plníme zákonné podmienky. Na záver Vás vo zvolenom termíne budeme kontaktovať telefonicky pre udelenie súhlasu s odoslaním prístroja na uvedenú adresu.

 

Objednávka vysúšanie vlhkosti muriva, sanácia vlhkého muriva s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb technológiou DryPol System® | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

 

 

 

 

PROGRAM ASISTOVANEJ INŠTALÁCIE VYSUŠOVANIA MURIVA DRYPOL SYSTEM

 

Ak ste sa rozhodli pre prístroj s ODBORNOU INŠTALÁCIOU, Vašu objednávku overíme a prediskutujeme s Vami detaily objednávky - teda dátum inštalácie prístroja naším špecialistom a prevedenie odborného meraní vlhkosti. V deň, na ktorom sa dohodneme k Vám príde technik, vykoná prehliadku objektu, odborne zmeria vlhkosť, vystaví protokol merania, vykoná potrebné formality a nainštaluje prístroj.

 

Objednávka elektrofyzikálného systému s programom ODBORNEJ INŠTALÁCIE na vysušovanie vlhkosti muriva s následnou hydroizoláciou stavieb je jednoduchá - stačí vyplniť objednávkový formulár a spolu s nami postupovať v nasledovne :

 

 1. Potvrdenie prijatia objednávky :

Hneď po odoslaní nezáväzného objednávkového formulára Vám potvrdíme jeho prijatie. Potvrdenie prijatia dát z formulára a ich elektronické overenie vykonáva pre firmu Elektrofyzika vo Slovenskej republike externá firma - potvrdzujúcu správu dostanete z e-mailovej adresy hydroizolacia(dot.)azet.sk, ktorá slúži tiež pre komunikáciu s nami v priebehu celého procesu. Potvrdenie o prijatí objednávky môže trvať až 24 hodín od odoslania dát.

 

2. Elektronické overenie správnosti vložených údajov a súhlas s odovzdaním objednávky na expedíciu :

Potom, čo Vám potvrdíme prijatie objednávky, požiadame Vás o kontrolu vložených údajov a súhlas s odovzdaním objednávky na záverečné spracovanie.

 

3. Telefonické overenie a prediskutovanie podrobností

Telefonický súhlas je nutnou súčasťou úspešného zavŕšenia procesu obstarania prístroja. Chránime tým spotrebiteľa a plníme zákonné podmienky. Na záver Vás vo zvolenom termíne budeme kontaktovať telefonicky kvôli prediskutovaniu podrobností a termínu inštalácie prístroja.

 

Objednávka vysúšanie vlhkosti muriva, sanácia vlhkého muriva s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb technológiou DryPol System® | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

 

 

 

 

Sanacie vlhkosti a vysusovanie vlhkého muriva unikátnou metódou DryPol System® s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb |  Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

DryPol System ® patrí medzi najvyspelejšie technológie na trhu vysušovanie vlhkosti muriva a hydroizolácie stavieb | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

TOPlist