rápia Vás mokrá pivnica, vlhké steny a vlhkosť, radón a plesne v dome ? Na problémy s vlhkosťou máme riešenie ! Elektrofyzikálny systém DryPol® odstráni vlhkosť, plesne a radón z muriva rýchlo, lacno, bez stavebných zásahov už od šiesteho mesiaca od spustenia ...   Zvoľte bezkontaktný systém vysúšania vlhkosti z muriva, ktorý si jednoducho objednajte prostredníctvom tejto webovej stránky.   PPrístroj na ekologické vysúšanie vlhkosti muriva Vám doručí dôveryhodná spoločnosť na dobierku. Po zostavení a kontrole môžete začať vysúšať murivo takmer ihneď.   Najskôr je treba prístroj za pomoci jednoduchého náradia zostaviť a umiestniť na vlhkú stenu podľa priloženého návodu.   Tešte sa z vysušeného muriva bez vlhkosti, baktérií, plesní, sporov a radónu už od šiesteho mesiaca od spustenia.

Na jar roku 2018 sme pre našich vážených klientov pripravili akciu na elektrofyzikálny prístroj DryPol® System II. 50 m

Na jar roku 2018 sme pre našich vážených klientov pripravili akciu na elektrofyzikálny prístroj DryPol® System II. 50 m s rozsahom vysúšania až 900 m2 muriva bez stavebných zásahov v programe samoinštalácia za akčnú cenu 1243,- eur.

Okrem zľavy 255,- eur teraz dostávate k zariadeniu DryPol® System aj praktický darček - kvalitnú prepäťovú ochranu, ktorá zabráni poškodeniu vašej obľúbenej technológie vysúšania muriva v prípade kolísania napätia v elektrickej sieti.

( základná cenníková cena prístroja DryPol® System II. 50 m v programe samoinštalácia je 1498,- eur vr. DPH )

DryPol® System je veľmi účinné elektronické zariadenie, ktoré ekologicky a bez stavebných zásahov zbaví vašu stavbu vzlínajúcej zemnej vlhkosti formou polarizácie molekúl vody v murive.

Po kompletnom vysušení stavby pôsobí DryPol® System ako trvalá hydroizolácia stavby najmenej 30 rokov.

Zemná kapilárna vlhkosť muriva je štandardným problémom takmer všetkých starších stavieb, najmä tých, v ktorých už pôvodná vodorovná hydroizolácia stratila svoju funkciu, príp. nebola kvalitná.

DryPol® System je výrazne úspornejší varianta oproti podrezaniu či chemickej injektáži. Prístroj funguje nehlučne, bez prachu či chemikálií.

Zariadenie je špecifikované ako pulzný rádiový vysielač, ktorý bez nutnosti inštalovať vodiče a elektródy vysúša a trvalo izoluje vlhké stavebné objekty bez rozdielu použitého materiálu. Inštalácia bez akýchkoľvek deštruktívnych stavebných zásahov, búrania či iných prác.


  • DryPol® System pôsobí na všetky stavebné materiály vrátane ich kombinácií.
  • DryPol® System vysuší a trvalo izoluje celý objekt vrátane podláh a pivníc súčasne.
  • Použitie prístroja DryPol® System je bezpečné, zodpovedá všetkým predpisom a má certifikát EZÚ s platnosťou pre celú EÚ.
  • DryPol® System je pre vašu stavbu bezpečné a ekologické riešenie.
  • Od 1. 1. 2018 možnosť financovať nákup zariadenia formou nízkych splátok.
  • Garantujeme možnosť vrátenia finančných prostriedkov v programe plnej garancie
  • Garantujeme 30 rokov záruky na bezplatný servis prístroja
  • Začnite vysúšať váš dom už na jar a po šiestom mesiaci prevádzky prístroja pozorujte viditeľné výsledky.


Akcia platí od 1. 3. 2018 do 15. 4. 2018

0
Your rating: None

Sanacie vlhkosti a vysusovanie vlhkého muriva unikátnou metódou DryPol System® s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb |  Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

DryPol System ® patrí medzi najvyspelejšie technológie na trhu vysušovanie vlhkosti muriva a hydroizolácie stavieb | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

TOPlist