rápia Vás mokrá pivnica, vlhké steny a vlhkosť, radón a plesne v dome ? Na problémy s vlhkosťou máme riešenie ! Elektrofyzikálny systém DryPol® odstráni vlhkosť, plesne a radón z muriva rýchlo, lacno, bez stavebných zásahov už od šiesteho mesiaca od spustenia ...   Zvoľte bezkontaktný systém vysúšania vlhkosti z muriva, ktorý si jednoducho objednajte prostredníctvom tejto webovej stránky.   PPrístroj na ekologické vysúšanie vlhkosti muriva Vám doručí dôveryhodná spoločnosť na dobierku. Po zostavení a kontrole môžete začať vysúšať murivo takmer ihneď.   Najskôr je treba prístroj za pomoci jednoduchého náradia zostaviť a umiestniť na vlhkú stenu podľa priloženého návodu.   Tešte sa z vysušeného muriva bez vlhkosti, baktérií, plesní, sporov a radónu už od šiesteho mesiaca od spustenia.

Vianoce 2012 - DARČEK ku každému DryPol System® ( 02.12. 2012 - 03. 01. 2013 )

 

 

Vianoce 2012 - Štýlová metestanica Tesla - praktický darček ku každému prístroju DryPol System®Vianoce sú od nepamäti sviatkami pokoja, mieru, hojnosti a časom rozdávania darčekov nielen našim najbližším. Obdarovať však možno nielen svoje okolie, ale dať si darček môžeme aj sami.

Obdarujte sami seba a svoj dom bezkontaktnou technológiou vysúšania vlhkého muriva s následnou hydroizoláciou objektu DryPol System® a my Vás obdarujeme tiež!

Ku každému prístroju objednanému v dobe od 02.12. 2012 do 03. 01. 2013 od nás dostanete praktický darček - meteostanicu Tesla - štýlový český výrobok so zárukou kvality.

Meteostanica Tesla je vybavená budíkom s nastaviteľnou funkciou opakovaného budenia, technológiou predpovede počasia vrátane vstavaného barometra, meria vlhkosť, vnútornú teplotu, max. / min. teplotu a vlhkosť, zobrazuje dátum, čas a deň v týždni. Meteostanica Tesla má praktický podsvietený displej a elegantný dizajn.

 

 

  

Objednávka vysúšanie vlhkosti muriva, sanácia vlhkého muriva s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb technológiou DryPol System® | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

0
Your rating: None

Sanacie vlhkosti a vysusovanie vlhkého muriva unikátnou metódou DryPol System® s následnou kompletnou hydroizoláciou stavieb |  Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

DryPol System ® patrí medzi najvyspelejšie technológie na trhu vysušovanie vlhkosti muriva a hydroizolácie stavieb | Vysusovanie-Sanacie-Muriva.sk

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer

TOPlist